צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
product image

איטום בהתזה

אחת השיטות המהירות והיעילות ביותר לאיטום היא איטום בהתזה. זה, כמובן, אם יודעים איך לעשות את זה. כמו בכל שיטת איטום, גם איטום בהתזה צריך לדעת איך לעשות על מנת להפיק את המקסימום מתכונות החומר, ויש להכיר את אופן השימוש בו.

איטום בהתזה מתייחס לצורה שבה מיישמים את חומרי האיטום על התשתית והיא – התזה מתוך מכונה מתאימה. ישנם שני סוגים של מכונות איטום בהתזה:

  1. מכונה בעלת צינור אחד שפשוט מתיז את החומר אל המשטח הרצוי, כאשר לרוב אחרי שכבה אחת של התזה, מורחים מעליה שכבה נוספת של אותו החומר.
  2. מכונה בעלת שני צינורות המתיזים במקביל – אחד מתיז את חומר האיטום עצמו והשני מתיז סוג מסויים של מלח שבמפגש עם חומר האיטום מתקשה ומתגבש איתו מיד והופך לחומר אחד חזק ועמיד.

במכונות התזה אלו ניתן להשתמש בחומרי איטום המתאימים להתזה, גם הם נחלקים לשני סוגים:

  • חומר ביטומני משחתי עם פיזור פולימרי, אשר נקרא איטום חד רכיבי.
  • חומר ביטומני משחתי עם פיזור פולימרי ועם צמנט יבש, אשר נקרא איטום דו רכיבי.

איטום בהתזה

בחירת איטום בהתזה

הבחירה באיטום בהתזה לא יכולה להתבצע באופן שרירותי. יש צורך להתייעץ עם אנשי מקצוע שיודעים את עבודתם, ולאחר שיבחנו את המקום המיועד לאיטום, יוכלו לקבוע אם אכן איטום בהתזה הוא סוג האיטום המתאים ביותר. במקרים רבים זו אכן תהיה החלטתם כיוון ששיטה זו קלה לביצוע, מהירה, מתייבשת בקלות ואפקטיבית באופן מיידי.

ניתן לבצע איטום בהתזה על גגות, על קירות וגם עבור איטומים פנימיים של חדרים כמו מרתפים, מקלטים וכדומה. התוצאה המתקבלת היא חזקה מאוד, עמידה לאורך זמן ונצמדת בקלות לתשתיות מסוגים שונים, לכן במקרים רבים עדיפה על שיטות אחרות שנחשבות יעילות מאוד.

 

 

 

מספר מדרגים:3   דירוג ממוצע:4.6  
דירוג:

מחפשים שירותי איטום ובידוד גגות? צרו קשר:

loading