צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
product image

איטום בחומרים צמנטיים

ישנם לא מעט סוגים שונים של חומרי איטום, לכל סוג יש את התכונות המיוחדות לו ואת היתרונות הייחודיים לו. במבנים חדשים, האיטום נעשה על תשתית הבניין עצמו. אך במקרים רבים איטום הגג נעשה כשכבה חדשה על שכבת איטום ישנה שיש לחדש. כל אפשרות שכזאת מכילה אפשרויות בחירה אחרות מבין סוגי חומרי האיטום השונים.

איטום גגות בחומרים צמנטים

אם מדובר על מבנה חדש - סוגי איטום מסויימים מתאימים לתשתיות מבנה שונות ואחרים ממש לא יחזיקו עליהן מעמד. ואם מדובר על חידוש שכבת איטום – צריך לדעת איזה חומר שימש לשכבה הראשונה על מנת להבין איזה סוג חומר יחזיק כשכבה חדשה. באופן כללי חומרי האיטום השונים מסתדרים עם חומרים ששייכים לאותה המשפחה ממנה הם באים. אחת המשפחות היא משפחת החומרים הצמנטיים.

איטום בחומרים צמנטיים

איטום בחומרים צמנטיים

חומרים צמנטיים הם חומרים ממשפחת הצמנט – בטון. ישנם סוגים רבים של חומרים צמנטיים שונים אך באופן כללי הם מורכבים ממלט, חול ופולימר. איטום בחומרים צמנטיים כולל כמה יתרונות חשובים מאוד בתחום האיטום:

  • מצויינים על תשתית בטון – כפי שאמרנו, חומרי איטום מתפקדים מעולה עם חברים מאותה המשפחה, מכאן שעל תשתית בטון איטום בחומרים צמנטיים הוא הבחירה הטובה ביותר, המבטיחה עמידות לטווח ארוך ומול נזקי טבע מתמשכים.
  • חומר חזק מאוד בעל יכולת איטום גבוהה ביותר.
  • חומרים צמנטיים מתאימים גם לאיטום בסביבה רטובה – בניגוד לחומרי איטום רבים אחרים, החומרים הצמנטיים נצמדים מעולה ושומרים על עמידותם גם מול תשתית רטובה או לחה. תכונה זו הופכת אותם לחומר האיטום המושלם עבור מה שנקרא חדרים רטובים, מאגרי מים, בריכות וכדומה.

איטום על ידי קבוצת לסרי

להבדיל מאיטום ביריעות ביטומניות אשר מתאימות לגגות הבניין בלבד חומרי הצמנט יכולים לשמש לאיטום של שטחים נוספים המוגדרים לפעמים כבעייתיים כגון בריכות, מאגרי מים וכו'.

צריך לדעת איך לבצע איטום בחומרים צמנטיים, איך לטפל בחומר על מנת להפיק את המיטב מתכונותיו ולנצל באופן מקסימלי את היתרונות שתיארנו לעיל.
 

יצירת קשר עם קבוצת לסרי איטום ובידוד

מספר מדרגים:55   דירוג ממוצע:5  
דירוג:

מחפשים שירותי איטום ובידוד גגות? צרו קשר:

loading