צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
product image

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

פעמים רבות יש צורך באיטום של קירות או של חלונות. לפעמים הקירות או החלונות הללו הם חלק מבניין גבוה מאוד ועל מנת להגיע אל המקום שדורש את עבודת האיטום יש צורך באמצעי הגבהה רציניים מאוד. בדיוק לשם כך אנשי מקצוע מתחום האיטום הוכשרו גם בסנפלינג, ואת אותן עבודות בגבהים הם מבצעים פשוט על ידי איטום קירות חיצוניים בסנפלינג.

פשוט אמרנו? לא פשוט בכלל וכמובן דורש הכשרה מיוחדת, אישורים ועמידה בתקנים הנדרשים. האיטום עצמו, כמו בכל עבודה, צריך להתאים לחומרים שמהם עשויים הקירות או החלונות שאותם יש לאטום; אלומיניום, בטון, זכוכית, שיש ועוד – לכל חומר יתאימו שיטות איטום גגות אחרות, כך שעליכם לחפש אנשי מקצוע אמיתיים שהאיטום הוא הכשרתם העיקרית, והסנפלינג הוא רק התוספת.

בעל מקצוע - איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

למה דווקא איטום קירות חיצוניים בסנפלינג?

בהתאם לגובה הרצוי, ישנן שיטות שונות לאיטום בגובה. הבסיסית שבהן היא שימוש בסולם ובגבהים רציניים יותר בניית פיגומים או במות הרמה שונות. היתרון של איטום קירות חיצוניים בסנפלינג לעומת בניית פיגומים מקורו כמובן קודם כל בקלות הביצוע. אם תבחרו באופציה של בניית פיגומים עליכם לקחת בחשבון קודם כל את הזמן של בניית הפיגומים עצמם, ולאחר סיום העבודה גם פירוקם.

הפיגומים, אם כך, מאריכים את משך העבודה, העבודה הנוספת של בנייתם מייקרת את עלות האיטום כולו, ומייצרת אי נוחות ממושכת למשתמשים במבנה ולסובבים אותו. איטום קירות חיצוניים בסנפלינג הוא זול יותר, נוח יותר ונוכחות העובדים ועבודת התיקון מורגשת אך ורק בזמן הנחוץ לאיטום עצמו, ולא רגע מעבר לכך.

עם חברה מקצועית ומוסמכת אתם יכולים להיות בטוחים שגם העובדים בטוחים, ושתוך שמירה על בטחונם האישי הם גם יודעים לתקן את הבעיה שלשמה הם מרחפים בצמוד לקירותיכם, בלי שהעובדה שהם בין שמיים לארץ תשפיע על איכות העבודה שלהם.

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג - פרטים לפגישה

מספר מדרגים:2   דירוג ממוצע:5  
דירוג:

מחפשים שירותי איטום ובידוד גגות? צרו קשר:

loading