צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
product image

איטום גג טכני מורכב בירושלים בבניין "בית האומות"

גג טכני הינו גג שעליו יש הרבה ציוד כבד כגון: יחידות מיזוג, צ'ילרים, יחידות קירור, גנרטורים וכדומה.

איטום גג טכני מצריך עבודה מאומצת ומדויקת, העבודה הינה איטית, מדויקת ולעיתים גם קשה, זאת על מנת להבטיח ביצוע תקין של ממברנת איטום אחידה בכל שטח הגג.

בפרויקט זה נעשה איטום בגג בניין בית האומות בירושלים בשטח של 789 מ"ר באמצעות מריחה של חומר מסוג MULTI-TIGHT 2K של חברת REMMERS גרמניה- חומר איטום פולימרי דו-רכיבי המשלב תכונות של איטום צמנטי גמיש ואיטום ביטומני בשכבה עבה, ליצירת ממברנת איטום גמישה ביותר וחזקה במיוחד. את קירות המבנה הפנימיים אטמנו על-ידי מריחת חומר איטום אקרילי איכותי מסוג PELESEAL למניעת חדירות מים מקירות המבנה ויצירת "אמבטיית" איטום לאיטום מושלם של הגג.

כהכנה לאיטום התבצע קילוף של כל שכבת האיטום שהייתה קיימת בגג, ניקיון יסודי של כל שטח הגג איטום צנרות בולטות אשר קיים חשש לחדירות מים ממוקדים אלו, יצירת רולקות מבטון ואיטום מקיף ומלא באמצעות חומר האיטום MULTI-TIGHT 2K.

בחירת חומרי האיטום נעשתה בשיקול הממצאים בגג, היות והגג הוא צפוף ומורכב, הוא אינו מאפשר הרבה שיטות איטום (כדוגמת איטום ביריעות ביטומניות המצריך גג נקי מציוד ושטח עבודה רציף). לכן איטום בחומרים צמנטיים / פולימריים הייתה הבחירה הנכונה יותר לגג זה. 

מספר מדרגים:2   דירוג ממוצע:5  
דירוג:

מחפשים שירותי איטום ובידוד גגות? צרו קשר:

loading