צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
product image

מתקדמים לאיטום בחומרים מתקדמים - הדור החדש של חומרי האיטום

הדור הישן של חומרי האיטום, המתאפיין בחוסר גמישות, צורכי תחזוקה רבים ואי עמידות לאורך זמן או בפני נזקים, שנגרמים מקור או מחום קיצוני, מפנים את מקומם, ונותנים מקום לאיטום בחומרים מתקדמים, שמתאימים לצרכים שונים, ומאפשרים ליהנות מאיטום איכותי לאורך שנים רבות.

"קבוצת לסרי - איטום ובידוד" דוגלת בשיפור מתמיד, וכל הזמן מחפשת אחר חידושים וחומרים חדשים, שיעניקו ללקוחותינו תוצאות עמידות ואיכותיות, שעומדות בתו תקן, ומסבות שקט נפשי לשנים רבות מאוד.

איטום מאגרי מים - קבוצת לסרי

מתקדמים לאיטום בחומרים מתקדמים

מגוון החומרים, בהם אנו משתמשים כולל חומרים צמנטיים, יריעות ביטומניות, חומרים אקריליים, הזרקות וחומרים פוליאוריתניים. השמות האלו בטח לא אומרים לכם הרבה, אז הנה כמה הסברים, שיוכיחו לכם שחומרי האיטום של היום שונים בתכלית מאלו של העבר.

  • חומרים צמנטיים – מורכבים ממלט, חול ופולימר, ויעילים במיוחד לאיטום על תשתיות בטון. הם בעלי יכולת היצמדות מעולה, ואינם קורסים עם חשיפה לרטיבות או לחות.
  • חומרים פוליאוריתניים – דבקים על בסיס מים נטולי ריח וממיסים רעילים, ידידותיים לסביבה ועמידים במיוחד בפני שחיקה וטמפרטורות קיצוניות. מומלצים לשימוש על גבי בניינים וקירות חיצוניים ולאיטום סדקים בקירות גבס, בטון ובלוק.
  • חומרים אקריליים – חומרים המבוססים על מים, ולכן מתייבשים מהר מאוד ונחשבים גם לנוחים לעבודה וגם לידידותיים לסביבה. יעילים במיוחד לאיטום על תשתיות בטון או לחידוש איטום זפת או יריעות ביטומניות. יעילים רק למשטחים חלקים, מכיוון שהיקוות מים פוגעת ביכולת האיטום שלהם.
  • יריעות ביטומניות – מחליפות את זיפות הגגות, ומשמשות כיום לאחת השיטות הטובות ביותר לאיטום ששורד את מבחן הזמן, אולי טוב יותר מכל יתר השיטות. הן גמישות ואטומות לגמרי לחדירת מים ורטיבות. הן קלות לעבודה ולא יוצרות לכלוך מסיבי, לא מצריכות ייבוש ומשמשות בעיקר גגות ושטחים פתוחים ורחבים. חומרים ביטומניים משמשים גם לאיטום בשיטת ההתזה, שמתאימה לאיטום גגות, וקירות, כולל  קירות פנימיים במרתפים לדוגמה.
  • פוליאורטן נוזלי וחומרים קריסטליים– השימוש בו נעשה באמצעות הזרקות, ובמיוחד כשלא ניתן לאטום את הקירות והגגות מבחוץ. הזרקת החומר נעשית מפנים המבנה (השיטה קרויה גם איטום שלילי), ומטרתה להחדיר אותו לחריצים וסדקים, כך שהוא יהיה במגע עם הנוזלים, יתנפח כתוצאה מכך ויאטום לחלוטין את הפתח. ניתן לבצע הזרקות גם עם חומרים נוספים, אך על מנת לבחור את החומר המתאים יש להתייעץ עם איש מקצוע.

איטום מט"ש בחומרים צמנטיים

אילו חומרים מומלצים לאיטום מאגרי מים ובריכות?

החומרים הצמנטיים עמידים במיוחד מול תשתית רטובה, ויעילים יותר ביחס ליתר החומרים, ולכן נוטים להשתמש בהם המון לאיטום מאגר מים, חדר רטוב, מכון טיהור שפכים (מט"ש) וכדו'.

איטום מאגרי מים ובריכות בעזרת חומרים צמנטיים, יבטיח היצמדות מעולה ועמידות לאורך שנים רבות.

המומחים שלנו באיטום לא משאירים שום סדק פרוץ

"קבוצת לסרי - איטום ובידוד" מתמחה באיטום בחומרים מתקדמים. אנו מחויבים להיות תמיד המובילים בתחום, להביא ללקוחותינו את המוצרים הטובים ביותר ולבצע את העבודה האיכותית ביותר. חשוב לנו שכל לקוח יהיה מרוצה ורגוע לשנים רבות.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

מספר מדרגים:2   דירוג ממוצע:5  
דירוג:

מחפשים שירותי איטום ובידוד גגות? צרו קשר:

loading