צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
product image

איטום מאגר לכיבוי אש- עפולה

לסרי גרופ היא חברה המתמחה בעבודות איטום. בין שירותינו אנו מבצעים גם איטום למאגרי מים לצורך כיבוי אש, איטום למאגרי מים עבור מי שתיה ומט"ש- מאגר לטיהור מי שפכים.

כיצד מתבצע איטום מאגרים לכיבוי אש?

איטום מאגר לכיבוי אש- מתבצע באמצעות איטום בהתזה על כל שטח הפנים של המאגר בחומר איטום פולימרי דו רכיבי. ההתזה מתבצעת באמצעות מכונה מיוחדת, המיועדת להתזת חומרים צמנטיים. הודות לתכונות החומר הצמנטי מתקבל איטום גמיש, שנצמד לשכבת איטום ביטומני נוספת. לאחר מכן קירות הפנים מצופיםצבחומר איטום אקרילי, שמטרתו למנוע חדירת נוזלים לקירות הפנימיים והשלמת פעולת האיטום.

איטום גג המאגר- איטום יריעות ביטומניות מתאים לגגות שטוחים באופן כללי ולגגות מאגרים בפרט. בעת איטום הגג מתבצע גם איטום רולקות ומעקות הגג, קיבוע סרגל אלומיניום ועוד.

כיצד מתבצע איטום מאגרים למי שתיה?

מאגרים למי שתיה דורשים איטום בחומרים מתקדמים לאורך הרולקות (שבוצעו מבעוד מועד) ובחלקו התחתון של הקיר, הנפגש עם הריצפה. יש לכסות את כל הריצפה ושטח הפנים בשיטת שתי וערב שתבטיח כיסוי מושלם. יש לחזור על כל תהליך העבודה פעמיים, ובמידה שגובה מאגר המים עולה על 10 מטרים, מומלץ אף לחזור על סדר הפעולות 3 פעמים.

כיצד מתבצע איטום מאגר מי שפכים?

איטום מאגר מי שפכים מתבצע על ידי חומרי הזרקה והתזה, שמעליהם מורחים שכבת איטום וציפוי בחומרים עמידים לכימיקלים. על גבי חומר הציפוי נפרסות יריעות בד גיאוטכני, ועליהן יריעות פוליאתילן. ביניהן ניתן לפרוס גם יריעת ניקוז לצורך בקרת דליפות.

מספר מדרגים:2   דירוג ממוצע:5  
דירוג:

מחפשים שירותי איטום ובידוד גגות? צרו קשר:

loading