צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
product image

איטום מרתפים

איטום מרתפים

מרתף הבית הוא מקום שבו רובנו לא מבקרים לעיתים קרובות. אצל חלקנו הוא בכלל לא נמצא בשימוש וגם אם כן, לרוב זה לא שימוש תכוף. עובדה זו גורמת לכך שרוב בעיות הרטיבות, שהן בעיה נפוצה במרתפים, עלולות להתגלות בשלבים מתקדמים. עדיף לעשות ככל האפשר כדי למנוע את הבעיה מראש ולדאוג לביצוע איטום מרתפים בצורה מקצועית ויסודית.

למה צריך בכלל איטום מרתפים?

רוב בעיות הרטיבות במרתפים ובכלל נגרמות עקב ליקויי בנייה. הרטיבות במרתף עלולה להיגרם מליקויים שקשורים בצנרת של הבית עצמו, או במפגעים חיצוניים כמו מי גשמים או מי תהום. המפגעים החיצוניים הללו מחלחלים לאדמה באופן שוטף, כך שהמרתף חייב להיות אטום בצורה שגם בטווח הארוך יישאר עמיד בפני נזקים אלו.

איטום מרתף מקצועי צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, אחרת מדובר בבעיה שתיפתר באופן נקודתי בלבד, ולאורך זמן תמשיך ותחזור כל פעם מחדש. איטום מרתף יכול להיות איטום חיצוני או איטום פנימי, כשההחלטה על שיטת האיטום תלויה כמובן במצב הבית עצמו, האם הוא עדיין בבנייה או שמדובר בבית מוכן, והאם אפשר בכלל לגשת אל המרתף חיצונית או שזה דורש עבודה מסובכת ומורכבת יותר.

אנשי מקצוע יידעו להעריך את סוג העבודה שניתן לבצע עבור מרתף הבית שלכם, ואת הדרך הטובה ביותר לבצע אותה. זה כולל עבודות מקדימות שכוללות חשיפה של הקירות והסרת חלודה אם יש, בחירה של החורים המתאימים לביצוע האיטום, אשר תלויה במבנה הבית והסביבה, וכמובן עבודת האיטום עצמה. כדאי לבדוק היטב את המוניטין וההמלצות של החברה שבה אתם בוחרים על מנת להשקיע באיטום המרתף שלכם פעם אחת כמו שצריך – וליהנות ממרתף יבש לנצח.

מספר מדרגים:2   דירוג ממוצע:5  
דירוג:

מחפשים שירותי איטום ובידוד גגות? צרו קשר:

loading