צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
product image

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

רוב האנשים שרוכשים בתים בישראל חוששים משאלת הרטיבות אך האמת היא, שלא כולנו מגיבים בזמן. כלומר, ההתנהגות הנפוצה ביותר היא להמתין ולראות מה קורה אחרי החורף הראשון, וזו כמובן טעות. עוד טעות נפוצה היא לחשוב שהרטיבות יכולה להגיע רק מהקירות הפנימיים שכן בפועל, פעמים רבות המקור של הרטיבות היא דווקא בקירות החיצוניים ויש בכך היגיון. אם תנסו חשוב על זה, אתם תראו שלמעשה הקירות החיצוניים של הבית שלכם חשופים לכל אותם פגעי מזג אוויר, בין אם זו שמש נוראית, לחות גבוהה מאוד באזורים מסוימים בארץ או גשמים עזים. מכאן נובע שאם נבצע איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, ואם נעשה זאת בזמן, נוכל לחסוך לעצמנו הרבה עוגמת נפש והרבה נזק למבנה עצמו. לכן, בין אם נדמה לכם שיש בעיית אטימות ובין אם אתם רק רוצים לבדוק את המצב, כדאי יהיה להזמין עוד היום את המומחים בתחום לטיפול בעניין.

היתרונות הרבים של איטום קירות חיצוניים

כמובן שהיתרון הראשון זו תחזוקת המבנה ומניעת הרטיבות, אך לא בכך די. בהרבה מהמקרים כאשר מדברים על איטום קירות חיצוניים מדברים גם על עניין אסתטי, כי למעשה במהלך האיטום גם מוסיפים לעיצוב הקירות, ניתן גם לשלב חיפויים מסוגים שונים וכך התוצאה הסופית הרבה יותר יפה. בנוסף לכל אלה, יש לקחת בחשבון את העובדה של איטום קירות חיצוניים מהווה גם יתרון בריאותי. הרטיבות בקירות הבית עלולה למעשה לייצר עובש ולחיות במקום שיש בו עובד זה אחד מהדברים הכי לא בריאים שתוכלו לעשות, בין אם זה למערכת הנשימה ובין אם זה למערכות אחרות בגוף. לכן ברור שכדאי להשקיע בכך ולא מומלץ לדחות את העניין.

איך מבצעים איטום קירות חיצוניים?

ראשית, מבחינה פרקטית ניתן לראות שבדרך כלל איטום כזה מתבצע בעזרת סנפלינג, כי אחרת פשוט אין לנו שום דרך להגיע לגובה של הקירות הללו. שנית, יש לבחור בשיטת האיטום הטובה והמתאימה ביותר לקירות והכי חשוב: יש להשתמש בחומרים הכי איכותיים שקיימים היום. צריך, כמובן, לבצע גם עבודת הכנה עוד לפני האיטום, בין אם זו סגירה של סדקים, שיופים שונים, קילוף הצבע וכדומה. כל אלה יובילו לכך שבסופו של דבר, כאשר האיטום יתבצע, הוא יחזיק מעמד בצורה הרבה יותר טובה ולהרבה יותר שנים.

אל מי כדאי לפנות להזמנת שירות כזה?

חשוב לדעת שלא כל חברה שמבצעת איטום של קירות פנימיים או איטום של גגות מבצעת גם איטום קירות חיצוניים בסנפלינג. לכן, הדבר הראשון שעליכם לברר זה האם החברה שאליה פניתם באמת עוסקת בתחום הזה. שנית, כמובן שכדאי לבדוק את נושא הניסיון, הידע והמומחיות של אנשי המקצוע שיגיעו לבצע את העבודה, כי מה פתאום שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר? איטום של קירות חיצוניים זו עובדה למומחים ולכן, אם אתם רוצים את הטוב ביותר בבית שלכם, אנחנו זו הכתובת הכי טובה שאליה תוכלו לפנות. התקשרו אלינו עוד היום והזמינו את שירותי האיטום המקצועיים שלנו כי חבל שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

מספר מדרגים:2   דירוג ממוצע:5  
דירוג:

מחפשים שירותי איטום ובידוד גגות? צרו קשר:

loading