צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
product image

זיפות גגות בזפת קרה

אם אתם עומדים לפני תהליך איטום של גג המבנה שבבעלותכם, הראש שלכם בטח כבר מסתחרר מכל סוגי האיטום השונים ששמעתם. אולי אחד השמות האלה ששמעתם הוא זיפות בזפת קרה? אם כן, כדאי שתחזרו להיות מרוכזים. כי זיפות בזפת קרה יכול להתאים להרבה מקרים, אך לא לזיפות של גג שלם באופן בלעדי, וכדי שתדעו לבחור את החברה המתאימה שתעשה את העבודה האיכותית והטובה ביותר, כדאי שתהיו מודעים לבחירות שאתם עושים.

מה זה בכלל זיפות גגות בזפת קרה?

נתחיל מהבסיס. זפת היא חומר שעשוי מזיקוק של פחם או של נפט, ובמצבה הרגיל היא משהו שבין מוצק לנוזל – לא מוצקה לגמרי (זה דווקא סימן לזפת לא איכותית מספיק), אבל גם לא נוזלית לחלוטין, אלא צמיגית וסמיכה. על מנת להצליח לעבוד איתה, בדרך כלל מחממים את הזפת לטמפרטורה גבוהה ואז היא הופכת לנוזלית ונוחה מאוד לעבודה, ובצורה זו משתמשים בה לרוב לאיטום גגות בשיטה שנקראת זיפות בזפת חמה.

זפת קרה היא אותה זפת במצבה הטבעי שעברה כל מיני תהליכי הינדוס כך שכשהיא במצב קר היא כבר נוזלית ואפשר לעבוד איתה בלי הצורך לחמם אותה. הפיתוח של הזפת הקרה נעשה על מנת להקל על מי שמעוניין לעבוד עם הזפת, כך שיוכל לעבוד איתה בנוחות ובקלות בלי הצורך לחמם אותה, מה שמצריך הכשרה מיוחדת, אמצעי בטיחות והמון זהירות. עם הזפת הקרה קל לעבוד, היא נמכרת בקופסאות, צריך רק לפתוח ולהתחיל בעבודה.

החיסרון של זיפות גגות בזפת קרה הוא שהאיטום באמצעותה לא נועד לשטחים גדולים, לאיטום גג שלם וכדומה. הזפת הקרה נועדה לאטום חריצים או שטחים קטנים בגג שדורשים תיקון. איטום גג שלם עם זפת קרה ייתן תוצאות מעולות רק בשילוב יריעות ביטומניות, אז שימו לב על מה אתם משלמים.

מספר מדרגים:14   דירוג ממוצע:5  
דירוג:

מחפשים שירותי איטום ובידוד גגות? צרו קשר:

loading