צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading

חשיבות איסכורית לאיטום

בעידן שבו אנחנו חיים לבנות בית, או כל מבנה אחר, זה אומר בדרך כלל להשקיע לא מעט כסף. אין ספק שהקירות והגגות הטובים ביותר עשויים מבטון, כי בטון הוא חומר מאוד עמיד וחזק. מצד שני, החיסרון שלו הוא המחיר ולכן זה אך טבעי שבלא מעט מקומות אנשים יבחרו דווקא באופציה פשוטה וזולה יותר. אחת מהאפשרויות הנפוצות ביותר היא לבנות בעזרת איסכורית אשר בנויה למעשה משתי שכבות שונו: פח פלדה וגלוון וביניהם ישנן מספר שכבות בידוד שיכולות להיות מסוגים שונים. בדרך כלל ניתן לראות שיש שלושה סוגי בידוד לאיסכורית והם: פוליארטן מוקצף צמר סלעים דחוס וקלקר. לכל אחד מהבידודים האלה יש כמובן יתרונות אחרים אך בהחלט ניתן לומר שבאופן כללי השימוש באיסכורית לקירות ולגלות ברור ומובן.

מהם היתרונות של איסכורית ?

בבואנו לראות מדוע בכל כך הרבה מבנים נעשה שימוש באיטום גג איסכורית, אנחנו רואים שיש לכך שלושה סיבות עיקריות והן:

  • הגמישות
  • הבידוד
  • החוזק

בנוסף לכך, כאשר בונים בעזרת חומר כזה ניתן לבצע את הבניה בצורה מאוד מהירה והיא גם דורשת תחזוקה יחסית פשוטה. לכן זה לא מפתיע לגלות שבשנים האחרונות בכל פעם כאשר מתעורר הצורך לבנות אך לחסוך, איסכורית זו הופכת להיות אפשרות טובה.

איטום גג איסכורית

האטימות בפני מים

כמובן שכאשר מדברים על בניה בעזרת איסכורית מדברים על בניה יציבה שהיא גם מאוד אטומה למים, אך יחד עם זאת, עלולות להיווצר גם כאן לא מעט חדירות של מים. החדירות הללו עלולות להיווצר בגלל מרווחים שונים בין הלוחות של האסכורית ולכן יש חשיבות מאוד גדולה לכל הנושא של איטום גגות כאלה. מבנה שלא יושקעו בו מאמצים לאיטום הוא מבנה שבסופו של דבר המים כן יחדרו אליו ולכן לא כדאי לדחות את העניין. אתם יכולים אומנם לחכות ולראות את טיפות המים הראשונות אך מצד שני, אתם גם יכולים להגדיל לעשות ולהזמין בכל פרק זמן מסוים שירות של איטום גגות.

איטום זו עובדה למומחים

זה לא משנה אם יש לכם גג שבנוי מאיסכורית, קירות המבנה בנויים מהחומר הזה או שבכלל הבניין שלכם בנוי מחומרים אחרים. מה שבטוח זה שאם אתם זקוקים לשירותי איטום גגות, לא כדאי שתפנו לכל אדם שמציע לכם שירות כזה. הרעיון הוא לתת את המשימה הזאת לטובים ביותר כי המטרה היא לא רק לחדש את מראה הגג או הקיר אלא בעיקר לשפר את האטימות. לכן יש צורך בניסיון, בידע וגם בלא מעט ציוד מתאים כדי לבצע איטן כמו שצריך. אתם יכולים להיות בטוחים שאם תפנו אל הטובים ביותר ותזמינו מהם שירות, אין ספק שהתוצאה הסופית תהיה יעילה ותחזיק מעמד לשנים רבות. כך תוכלו להמשיך ולהשתמש במבנה הזה ללא כל חשש ולכן לא כדאי לכם לדחות את השירות הזה. בסופו של דבר, לדעת שאתם מטפחים את המבנה שלכם ומתחזקים אותו כמו שצריך זה עדיף מאשר לחכות שהבעיות תגענה, אז למה אתם ממתינים? 

מספר מדרגים:2   דירוג ממוצע:5  
דירוג:

מחפשים שירותי איטום ובידוד גגות? צרו קשר:

loading